Dodávka a instalace kamerových systémů

Kamerové systémy se stávají součástí monitoringu a důležitým doplňkem zabezpečovacích systémů průmyslových, komerčních i soukromých objektů. Velkou výhodou současných kamerových zařízení je možnost vzdáleného sledování střežených prostor, administrace, konfigurace, záznamu a distribuce video streamů.

Upřednostňuji systém IP kamer. Tato technologie používá místní LAN sítě, kde jednotlivé kamery jsou její součástí. Většinou není potřeba instalace kompletní kabeláže, rovněž napájení kamer může být centrální ( např. z hlavního datového rozvaděče ), tzv. PoE - napájení po ethernetu.

Řídícím zařízením kamerových systému je NVR ( kamerový koncentrátor ). V systému IP kamer je i NVR zapojen do stejné LAN sítě jako IP kamery. Toto zařízení má vlastní operační řídící systém v němž lze pozorovat, nahrávat, vyhledávat historii záznamů, nastavovat parametry kamer, ...


Svoje zkušenosti a poznatky s instalací a konfigurací IP kamerových systémů jsem rozšířil seminářem se školením a certifikací u distributora těchto technologií. Velkou výhodou je zázemí odborného partnera s možností konzultace a doporučení vhodného řešení i při méně obvyklých požadavcích zákazníka.


 

 

Mějte obraz z kamer stále při sobě .... Většina současných IP kamerových systémů umožňuje propojení s vašim chytrým mobilním telefonem. Do telefonu na datovém připojení nebo wifi síti nainstalujete příslušnou aplikaci ( velmi často volně šiřitelnou - bezplatnou ) a uvidíte v reálném čase, co se děje v prostorech snímaných kamerami. Pro konektivitu této aplikace s IP kamerami v místní síti LAN není ani nutná veřejná pevná adresa.
Kontakt

Ing. Radek Herman
Malá Česká 1248, 664 34 Kuřim
606308855
69663211
DIČ CZ6406231546