Prodej výpočetní a kancelářské techniky

Počítačové sestavy dodávám "na klíč" přímo na pracoviště nebo domů zákazníkovi. Vhodnou konfiguraci PC určím z konkrétních požadavků a potřeb klienta s patřičnou rezervou a možností upgrade výkonu i datové kapacity. Provádím instalaci a konfiguraci operačních systémů a ostatního software provozovaného na počítači. S ohledem na umístění PC sestavy na pracovišti nebo v domácnosti je možné dodat nejrůznější provedení - minitower, miditower, desktop, slim ... PC skříní, včetně designového, game a technologického provedení. Preferuji s ohledem na ergonomii a pracovní pohodu provedení počítače s nízkou hlučností, příjemným ovládáním a dostupností potřebných portů ( USB ). Vyžaduje-li zákazník PC sestavy značkové, není problém i tyto dodat.


Doporučím, dodám a nakonfiguruji vám notebook dle vašich požadavků a potřeb. V dnešní nepřeberné nabídce mobilních PC zařízení je před koupí vhodná konzultace, jejíž výsledkem bude konkrétní typ a model, seznámení se s výkonovými a ostatními parametry, kompatibilitou s uvažovaným SW a periferiemi. Důležitý není jenom výkon, ale i výdrž na baterie, kvalita displeje, konektivita, mechanická odolnost i ergonomie. Mám dobré zkušenosti se značkami ACER, ASUS, LENOVO, HP, TOSHIBA.


 
 

Na výběru vhodné tiskárny nebo multifunkčního zařízení přímo závisí potřebná kvalita tiskového výstupu, náklady na tisk a životnost periferie. Vždy záleží na rozvaze jak často, v jaké kvalitě a co potřebuji tisknout, bude-li tisk pouze místní z jednoho PC nebo pro více uživatelů v síti, využiji-li zařízení i jako kopírku, skener, či potřebuji kvalitní fototisk, formát A4 - A3, oboustranný tisk ... Je patrné, že parametrů zařízení je hodně - rád vám pomohu s výběrem, dodávkou, instalací.

  Tiskové náplně, tonerové a inkoustové cartridge zajistím v originále výrobce nebo v prověřené kvalitě certifikovaného dodavatele alternativních náplní. Ne všechna tisková zařízení jsou vhodná pro provoz recyklovaných cartridgí nepříliš zavedených výrobců. Při výběru není důležitá pouze pořizovací cena náplně.

Nepodceňujte nutnost pravidelných záloh vašich dat. Velký výběr nejrůznějších USB, LAN datových úložišť umožňuje vytvořit vám na míru nejhodnější systém záloh. Samozřejmostí je i možnost automatického plánovaného provozu prostřednictvím nainstalovaného backup software. Vhodným doplňkem místních datových záloh jsou v dnešní době stále využívanější a oblíbenější cloudová datová úložiště. Investice do kvalitního zálohovacího systému je 100% návratná zejména v okamžiku poruchy pevného disku v systému s cennými daty.


  
                 

UPS, záložní napájecí zdroje a přepěťové ochrany jsou velmi potřebnou součástí kvalitního napájení vašich pracovních stanic, serverů i ostatních aktivních síťových prvků a periferií. Na vhodném dimenzování záložního zdroje, konfiguraci komunikačního software je závislá funkce podržení napájení v případě výpadku napětí v rozvodné síti, filtrace přepěťových jevů v distribuční napájecí síti, schopnost obslužného SW ukončit chod programů na PC a s rezervou před vybitím akumulátoru v UPS počítač bezpečně vypnout. Osazením záložního napájecího zdroje k vašemu PC snížíte také riziko poškození elektronických částí základové desky a zdroje.Kontakt

Ing. Radek Herman
Malá Česká 1248, 664 34 Kuřim
606308855
69663211
DIČ CZ6406231546